12v, 15w LED Driver (TOP output socket) Leyton Lighting - DRV12-15W-TOP6
Description of Leyton Lighting - DRV12-15W-TOP6
LED drivers are sometimes called a power supply or a transformer.
SLT15-12VF-2s
Electronic LED converter
Prim: 220~240VAC, 50/60Hz
Sec: 12VDC, Max 1.25A, 15w
ta: -20..45 degrees C tc: 80 degrees C
These low voltage drivers are constant voltage.
Buy this product now
Quantity pricing
Quantity Price each
(all prices inc. VAT at 20%)
Availability
More than 10 in stock, ready for immediate dispatch and more available in about two business days.