12v, 60w LED Driver (DC jack output socket) Leyton Lighting - DRV12-60W-DCJACK
Description of Leyton Lighting - DRV12-60W-DCJACK
LED drivers are sometimes called a power supply or a transformer.
SLT60-12VL-E
LED Power Supply
PRI: 220~240VAC, 50/60Hz, 0.31A, =0.95
SEC: 12VDC, 0 ~ 5.0A, 60Wmax
These low voltage drivers are constant voltage.
Buy this product now
Quantity pricing
Quantity Price each
(all prices inc. VAT at 20%)