5w LED Spot Bulb R50 (non dimmable, 6400K, E14, 450lm =40w) Prolite - R50/LED/5W/SES6K
Description of Prolite - R50/LED/5W/SES6K
The Prolite range of R50, R63 & R080 LED reflector lamps are perfect replacements for the traditional glass reflector bulbs. Available in an R50 (50mm diameter) R63 (63mm Diameter) and an R080 (80mm diameter).
Buy this product now
Quantity pricing
Quantity Price each
(all prices inc. VAT at 20%)
Availability
Four in stock, ready for immediate dispatch and more available in about seven business days.
If you need a large quantity please contact us to discuss your requirements.
Tell your friends about this
Other variations of this product
pecification
Diameter
50mm